Меблі для кухні з фарбованого МДФ та ламінованого ДСП #16

  • Ціна залежить від розміру і матеріалу


- +Якщо у вас скромний бюджет, але дуже велике бажання мати гарні меблі, то кухня, фото якої ви бачите на цій сторінці, точно для вас.
Такі кухні часто відносять до меблів стандарт класу, але від цього ніяк не страждає їх якість і функціональність.

Стільниця виготовлена з постформінгу, в стільницю ми вмонтували мийку з штучного каменю з змішувачем від FRANKE.
З правого боку вмонтували мийку і закрили її фасадом.

Побутова техніка: мікрохвильова піч від фірми Samsung, електрична піч 
від фірми BOSH, витяжка від фірми Elenberg


Кухні МДФ фарбовані користуються надзвичайною популярністю серед покупців. Це і недивно, адже тільки ці фасади можуть запропонувати таку величезну палітру кольорів. Практично кожен відтінок, який Ви тільки можете собі уявити, може стати кольором вашої кухні. Фарбовані фасади ідеально підходять для створення кухонь у стилях:

- класика,
- мінімалізм,
- модерн,
- хай-тек.

Виготовлення фарбованих МДФ кухонь


Виготовлення фарбованих МДФ - фасадів – це досить витратний процес. Спочатку МДФ обробляється ґрунтовкою, а потім покривається кількома шарами емалі, кожен із яких ретельно висушується і шліфується. Насамкінець фасад покривається лаком та полірується.


Фарбовані кухні МДФ: переваги


Серед безперечних переваг фарбованих фасадів варто відзначити їх міцність та значну стійкість до вологи. Вони не вигорять з часом і не потьмяніють від частого миття. Ці фасади вважаються екологічно чистими і не виділяють сторонніх запахів. Ну і головним плюсом фарбованого МДФ є його зовнішній вигляд. Блискуча поверхня приваблює покупців, а яскравість кольору обіцяє піднімати настрій кожного дня.


Так, фарбований МДФ дещо дорожчий від усіх інших видів фасадів, але це компенсується якістю товару. До того ж тільки цей матеріал може за потреби бути перефарбованим у будь-який новий колір. Отже, якщо Вам потрібна акрилова кухня або яскрава кухня з фарбованого МДФ у Тернополі – просто зателефонуйте. Наші дизайнери вже чекають на Вас!Оцініть товар та поділіться досвідом

comments powered by HyperComments

Теги: Кухня

© Меблевий кРай 2006–2022