Кухня з ДСП #1

  • Ціна від: 4.500 грн/пог.м


- +Кухні з ДСП


Якщо у вас скромний бюджет, але дуже велике бажання мати гарні меблі, то кухня, фото якої ви бачите на цій сторінці, точно для вас. Такі кухні часто відносять до меблів економ класу, але від цього ніяк не страждає їх якість і функціональність.


Що ж являють собою кухні ДСП?

Перш за все, це набір цілком функціональних шаф і тумбочок. Ми можемо запропонувати вам модульну комплектацію, яка буде максимально підібрана по вашим розмірами і побажанням. Від кухонь більш дорогих категорій такі кухні відрізняються тільки зовнішнім виглядом фасадів.


Завоювали наші кухні Київ, Чернігів та інші міста завдяки прийнятній ціні, відмінній якості і грамотному підходу до комплектації. Різноманітна колірна гамма ДСП - фасадів, дозволить вам підібрати саме те, що ви так давно шукали. А зручність для господині буде ще і в тому, що практично у всіх моделях ми пропонуємо вам цілу стільницю. Її перевага перед іншими видами тумбочок в тому, що вона максимально полегшує процес наведення порядку на робочому місці. Так само як і фасади ДСП, стільниці, які ми пропонуємо, відрізняються великою різноманітністю забарвлень і малюнків.


Окремо треба приділити увагу таким елементам як кутові шафи і тумбочки. З їх допомогою ми можемо змінити традиційне прямолінійне розташування кухонних меблів на більш раціональне кутовий.


Фасади з ДСП в поєднанні з алюмінієвою обробної планкою додадуть елегантність і закінченого вигляду ваших меблів. При виконанні будь-якого замовлення наші майстри враховують підвищені вимоги до використовуваних матеріалів, так як кухня це те місце, де є сусідами високі і низькі температури, підвищена вологість і часто досить агресивні миючі засоби догляду. Все це передбачає підвищені вимоги до ДСП і фурнітури.


Фабрика меблів «Меблевий кРай» пропонує купити кухню своєї мрії за допомогою простого дзвінка нашим чарівникам в світі меблевої моди. Наші дизайнери врахують всі ваші побажання, особливості розташування і форму вашого приміщення. У найкоротші терміни після оформлення замовлення, вам буде доставлена ​​і тут же зібрана саме та кухня, на якій ви зможете створювати справжні шедеври кулінарного мистецтва.


Поселіть веселку на вашій кухні, і вам ніколи не буде сумно, а значить вашим близьким і друзям завжди буде смачно у вас в гостях.

Оцініть товар та поділіться досвідом

comments powered by HyperComments

Теги: кухня, дсп, кухня з дсп

© Меблевий кРай 2006–2019