Кухні з штучним каменем

  • Ціна залежить від розміру і матеріалу


- +Стільниці зі штучного каменю – це не лише красиво, але й практично!


Ви дізнаєтесь:


1. Переваги.

2. Порівняння штучного каменю з іншими матеріалами.

3. Види штучного каменю.


Переваги стільниць для кухні зі штучного каменю


Штучний камінь на 93% складається з крихти натурального каменю, яка під високою температурою і тиском пресується в плити. Далі їх обробляють і вирізають під потрібні розміри. Такі стільниці на кухнях прослужать довго і надійно, не вимагаючи витрат часу на ретельний догляд, виглядають неповторно і стильно. Завдяки природним якостям, кухонні поверхні не тьмяніють, не змінюють свій зовнішній вигляд.


- Стійкість до подряпин, сколів, різких змін температури, підвищеної вологості.

- Жаростійка і ударостійка поверхня.

- Доглядати за поверхнею легко, її можна мити і чистити за допомогою миючих засобів (крім абразивних).

- Стільниці зі штучного каменю не вбирають вологу, жир і інші речовини, які стикаються з поверхнею.

- Штучний камінь є екологічно чистим і нешкідливим для здоров'я матеріалом.


 Порівняння штучного каменю з іншими матеріалами


Які ще матеріали зазвичай використовують для стільниць? Це ДСП, нержавіюча сталь, натуральне дерево, скло, натуральний камінь.


ДСП є найдешевшим матеріалом - це його перевага. Зверху ДСП ламінують, що покращує його експлуатаційні властивості, але є велика ймовірність, що через певний час верхній шар пошкодиться і туди потрапить волога – ДСП в цьому випадку розбухне. Нажаль, в цьому випадку Вам доведеться або змиритися з цим, або купувати нову стільницю. 


Стільниця з нержавіючої сталі має хороші експлуатаційні властивості. Вона добре відмивається від будь-яких забруднень будь-якими засобами. Але є одне АЛЕ – поверхня дуже мазка і постійно залишаються сліди відбитків рук, пальців. Сталь вписується не в будь-який дизайн через невеликий вибір кольорів та обмеженості у формі. 


Натуральне дерево виглядає досить добре, особливо для любителів природної краси. Як і ДСП, воно дуже боїться вологи і перепадів температури. Вимагає спеціального догляду, щоб продовжити термін служби. Використовують, наприклад, лак для дерева, який добре захищає його, однак згодом лаковане дерево темніє. 


Скляна стільниця додасть простору до Вашої кухні, вона легко очищується. Основними недоліками є крихкість, мазка поверхня і при контакті з поверхнею може видавати неприємний звук. Скло на кухні частіше використовується як додатковий елемент декору. 


Натуральний камінь добре підходить для стільниці, але за нею потрібен дуже ретельний догляд і обережне поводження з хімією (миючими засобами наприклад). Якщо на поверхню потрапить хімія, то стільниця буде зіпсована і відновити її буде практично неможливо. Штучний камінь дуже схожий на натуральний, а за експлуатаційними властивостями набагато кращий. 


І порівняємо з цими матеріалами штучний камінь: висока зносостійкість, термостійкість, ударостійкість, стійкість до миючих засобів, вологостійкість і, як наслідок, відсутність різних мікроорганізмів, грибків, цвілі і т.д., величезна палітра кольорів і фактур. Стільниці зі штучного каменю зберігають свій первозданний вигляд мінімум 10-20 років і підлягають відновленню.

Оцініть товар та поділіться досвідом

comments powered by HyperComments

Теги: кухні, кухні з мдф, штучний камінь

© Меблевий кРай 2006–2022