Меблі для кухні #30

  • Ціна залежить від розміру і матеріалу


- +Кухні Шпонованим МДФ  користуються надзвичайною популярністю серед покупців. Це і недивно, адже тільки ці фасади можуть запропонувати таку величезний вибір Шпону. Практично кожна структура дерева, яку Ви тільки можете собі уявити, може стати текстурою вашої кухні. Шпоновані фасади ідеально підходять для створення кухонь у стилях:


- лофт,
- класика,
- мінімалізм,
- модерн,
- хай-тек.

Виготовлення Шпонованих МДФ кухонь


Виготовлення Шпонованих МДФ-фасадів – це досить витратний процес. Спочатку МДФ обробляється клеєм, а потім покривається шпоном та ретельно висушується.


Шпоновані кухні МДФ: переваги


Серед безперечних переваг шпонованих фасадів варто відзначити їх міцність. Ці фасади є екологічно чистими і не виділяють сторонніх запахів. Ну і головним плюсом Шпонованого МДФ є його зовнішній вигляд. Натуральна деревяна поверхня приваблює покупців.


Так, Шпонований МДФ дещо дорожчий від усіх інших видів фасадів, але це компенсується якістю товару. До того ж тільки цей матеріал може за потреби бути перешпонованим у будь-яку нову породу дерева. Отже, якщо Вам потрібна шпонована кухня з МДФ у Тернополі – просто зателефонуйте. Наші дизайнери вже чекають на Вас!

Оцініть товар та поділіться досвідом

comments powered by HyperComments

Теги: кухня, фарбований мдф, кухня з фарбованого мдф

© Меблевий кРай 2006–2022