Меблі для прихожої

  • Ціна залежить від розміру і матеріалу


- +Прихожі


Прихожа або передпокій – перше приміщення в квартирі, куди потрапляють члени родини та гості. Оскільки перше враження найважливіше, потрібно приділити цій кімнаті уваги не менше, ніж іншим приміщенням в помешканні. Перш за все потрібно придбати прихожі меблі, щоб створити тут затишну та гостинну атмосферу. Бажано щоб в них були передбачені місця для верхнього одягу та взуття, а також полиці для невеличких дрібничок. Це допоможе гідно організувати простір і перемогти безлад, що з’являється тоді, коли речі опиняються не на своєму місці.


Прихожі, представлені в нашому каталозі, підходять для приміщень різних розмірів та планувань, тому кожен покупець може обрати меблі, що відповідатимуть його потребам. Обрати можна не тільки модель, а й колір, що дозволить органічно вписати передпокій в загальний стиль інтер’єру вашого помешкання.


Обираємо передпокій


Вдало підібраний передпокій в коридор збереже відчуття простору, що важливо для цього приміщення, яке, зазвичай, займає не так багато площі в квартирі. Щоб ефективно використати площу коридору, варто обирати прихожі, які приховують можливі недоліки планування та допомагають позбутися такої проблеми як брак вільного місця. 


Крім того, прихожі меблі зроблять коридор не лише стильним, а й функціональним, практичним та зручним, а саме про це часто мріють господарі та господині.


Отже, для ідеального комфорту у прихожій в коридор знадобляться: зручна містка шафа, вішалка, дзеркало, полиця для головних уборів, а також комод. Не зайвим буде місце для сидіння, роль якого може виконувати невелика банкетка, пуфик, табурет або й крісло. Але такий набір не розрахований на стандартні невеликі прихожі Львів. Меблі в такому випадку треба обирати згідно з розміром приміщенням. Готовий комбінований передпокій, що поєднує в собі функції кількох предметів інтер’єру, стане в нагоді в даній ситуації.


Купити прихожі меблі Тернопіль ціни фото,  яких представлені на нашому сайті, можна скориставшись бланком замовлення або безпосередньо в салоні компанії "Меблевий кРай"

Оцініть товар та поділіться досвідом

comments powered by HyperComments

Теги: меблі, прихожа, шафа

© Меблевий кРай 2006–2022