Офісні меблі

  • Ціна залежить від розміру і матеріалу


- +Офісні меблі в інтернет-магазині Меблевий кРай

Ми виготовили 3 робочих місця в яких комфортно розмістяться працівники, та одну тумбу під телевізор.
Меблі виготовлені з ламінованого ДСП закромкованого в ПВХ обкантовку. Наше ламіноване ДСП добре протистоїть воді та помірним високим температурам.
Стільниця виготовлена за технологією "зростки", тобто стільниця формується з листа ДСП 18 см, та плюс приклеюються знизу по периметру для створення додаткової жорсткості планки шириною 7 см з того самого матеріалу, та збільшується об'єм стільниці та в кінцевому результаті ми отримуємо стільницю товщиною 36 см. Шухляди виконані на телескопічних направляючих. 

В інтернет-магазині Меблевий кРай представлені якісні меблі від виробника. Зробити замовлення дуже легко. Вам навіть не потрібно вставати з власного крісла. Телефонуйте прямо зараз за телефоном (067) 353 36 00 та замовляйте якісні товари! Ми доставляємо замовлення по Тернополі та всім регіонам України в найкоротші терміни.

Меблевий кРай пропонує купити меблі для офісу за привабливими цінами. Ми пропонуємо столи з якісної деревини, компактні стелажі для документації та шафи для одягу співробітників або відвідувачів.

Оцініть товар та поділіться досвідом

comments powered by HyperComments

Теги: Офісні меблі. - Меблевий край - виробництво і продаж меблів за індивідуальним замовленням

© Меблевий кРай 2006–2022