Скляні столики #05

  • Ціна залежить від розміру і матеріалу


- +Скляний стіл -  в чому переваги?

Скляні меблі, вони вже давно припали до вподоби багатьом, та це й не дивно, навряд чи ще який-небудь матеріал зможе подарувати такі почуття легкості і простору, які поєднані з ефектним зовнішнім виглядом і практичністю. Найчастіше зі скла виготовляються столи, саме вони стали справжньою окрасою будь-якого інтер'єру.

Переваги скляних столів

Про переваги скляних стільниць можна говорити безперечно довго. Перш за все, можна вказати на їх переваги при використанні в невеликих за площею кімнатах. Завдяки здатності скла пропускати сонячні промені не відображаючи їх, вони не створюють відомого всім відчуття захаращеності, яким грішать інші матеріали. Ця їх особливість дозволяє надати їм якийсь ореол легкості. Крім того, деякі моделі мають високу відбиваючу здатність, що теж йде на користь. Завдяки їй вони можуть візуально розширити простір, адже всім прекрасно відома здатність дзеркал створювати візуальні ілюзії. Все це дуже корисно в невеликих кухонних приміщеннях, які часто зустрічаються в більшості багатоквартирних будинків. Оптичні ефекти скла допомагають позбутися гнітючого відчуття замкнутості, яке часто виникає в тісних приміщеннях і негативно впливає на психологічну атмосферу.

Безпека

Оскільки в більшості випадків стіл невід'ємно пов'язаний з їжею, чи то з прийомом або її приготування, то і санітарно-гігієнічні вимоги до нього надзвичайно високі. Але і в цьому плані скло залишається на висоті. Завдяки своїй щільній структурі і хімічним особливостям воно не вбирає рідину, тим самим не створює ідеальне середовище для розвитку шкідливих бактерій, а також не виділяє шкідливих сполук. Крім того, воно не вступає в реакцію ні з одним з харчових продуктів, будь то оцтова кислота, сода або харчовий барвник. І це не кажучи про те, що чистити їх напрочуд зручно, достатньо всього лише протерти вологою ганчіркою.

Довговічність

Ще однією незаперечною перевагою скляного столу є довговічність. Справа в тому, що сучасні скляні стільниці виготовляються з особливого загартованого скла, в яке, до того ж, додаються різні присадки які підвищують його міцність. Його дуже складно пошкодити, воно не розбивається навіть при найінтенсивніших механічних впливах. Так що там, навіть залишити банальну подряпину досить складно, якщо, звичайно, не використовувати алмазний різець. Завдяки цій властивості скляні столи здатні дуже довго зберігати свій первозданний вигляд. Приблизно теж можна сказати і про термостійкість. Всім знайомі ситуації, коли через неуважність гаряча сковорідка або каструля, поставлена ​​на дерев'яну поверхню залишала помітний і не дуже гарний відбиток? Так ось зі склом такого ніколи не трапиться. Воно має високу термостійкість, що дозволяє не переживати про такі дрібниці.


Оцініть товар та поділіться досвідом

comments powered by HyperComments

Теги: скляні столики

© Меблевий кРай 2006–2022